Kralj Brloga 2022 (4.sezona)

Voditelji lige:
Jedan od igrača nakon odigranog susreta upisuje rezultat. Igrač prije toga treba biti prijavljen u aplikaciju.
Dok igrač nije prijavljen pojavljuje se u donjem desnom uglu ekrana crvena ikona na koju je potrebno kliknuti kako bi se otvorio prozor za prijavu.
Nakon uspješne prijave prikazana je plana ikona .
Jednom upisani rezultat može promijeniti samo voditelj lige ili administrator web stranica!

Poredak se utvrđuje prema osvojenim bodovima (2 boda za pobjedu) ,zatim razlici setova, dobivenim setovima, razlici bodova i dobivenim bodovima
Mj. Ime i prezime ut pob por setovi +/- setovi ukupno +/- ukupno bod
1. Ante Jakić 20 20 0 60:2 +58 685:254 +431 40
2. Marko Vračan 20 19 1 57:14 +43 768:520 +248 38
3. Marko Krivski 20 17 3 53:12 +41 679:425 +254 34
4. Igor Hamin 21 15 6 48:21 +27 662:500 +162 30
5. Kristian Horvath 20 14 6 46:22 +24 645:534 +111 28
6. Filip Klafurić 21 13 8 47:35 +12 760:705 +55 26
7. Sanjin Strukić 20 13 7 44:34 +10 707:697 +10 26
8. Antun Udovičić 20 11 9 43:33 +10 684:641 +43 22
9. Ivan Cvrtila 20 11 9 44:40 +4 794:759 +35 22
10. Vitomir Hopp 20 11 9 36:33 +3 530:583 -53 22
11. Vladimir Grgesina 20 11 9 33:38 -5 553:652 -99 22
12. Željko Oslaković 20 10 10 39:40 -1 673:726 -53 20
13. Ivan Vuković 20 8 12 35:43 -8 620:711 -91 16
14. Damir Manestar 20 8 12 33:46 -13 675:761 -86 16
15. Filip Horvat 20 7 13 28:42 -14 583:584 -1 14
16. Darko Masnjak 20 6 14 27:46 -19 630:706 -76 12
17. Ivan Kozak 20 6 14 30:50 -20 741:808 -67 12
18. Vedran Nadu 20 5 15 29:53 -24 672:799 -127 10
19. Ratimir Matana 21 5 16 24:52 -28 609:724 -115 10
20. Ivan Nikolić 20 2 18 16:56 -40 515:724 -209 4
21. Žarko Perišić 20 1 19 11:59 -48 369:741 -372 2

1. kolo (Ponedjeljak 22.08.2022)

19:00 Marko Vračan M. Vračan Kristian Horvath K. Horvath 3:1 (12:10)  (11:5)  (8:11)  (11:5)    
19:20 Željko Oslaković Ž. Oslaković Ivan Kozak I. Kozak 2:3 (11:8)  (11:13)  (6:11)  (12:10)  (8:11)    
19:40 Marko Vračan M. Vračan Vedran Nadu V. Nadu 3:0 (11:4)  (11:6)  (11:7)    
20:00 Filip Klafurić F. Klafurić Kristian Horvath K. Horvath 3:0 (11:6)  (13:11)  (11:7)    
20:20 Željko Oslaković Ž. Oslaković Vedran Nadu V. Nadu 3:1 (11:8)  (11:8)  (5:11)  (12:10)    
20:40 Marko Vračan M. Vračan Darko Masnjak D. Masnjak 3:0 (11:7)  (11:6)  (11:6)    
21:00 Željko Oslaković Ž. Oslaković Kristian Horvath K. Horvath 3:2 (11:7)  (11:5)  (7:11)  (10:12)  (11:4)    
21:20 Darko Masnjak D. Masnjak Vedran Nadu V. Nadu 3:2 (7:11)  (11:8)  (9:11)  (11:7)  (11:7)    
21:40 Filip Klafurić F. Klafurić Ivan Kozak I. Kozak 2:3 (7:11)  (6:11)  (12:10)  (11:9)  (7:11)    
22:00 Željko Oslaković Ž. Oslaković Darko Masnjak D. Masnjak 3:0 (11:7)  (11:9)  (11:9)    
22:20 Filip Klafurić F. Klafurić Vedran Nadu V. Nadu 2:3 (11:9)  (7:11)  (13:11)  (7:11)  (10:12)    
22:40 Marko Vračan M. Vračan Ivan Kozak I. Kozak 3:2 (11:8)  (8:11)  (11:4)  (9:11)  (11:6)    
23:00 Filip Klafurić F. Klafurić Darko Masnjak D. Masnjak 3:1 (11:7)  (4:11)  (11:8)  (11:8)    

2. kolo (Utorak 23.08.2022)

21:00 Filip Horvat F. Horvat Ratimir Matana R. Matana 3:1 (6:11)  (11:9)  (11:6)  (11:7)    
21:20 Antun Udovičić A. Udovičić Ivan Cvrtila I. Cvrtila 3:2 (4:11)  (11:9)  (11:2)  (8:11)  (11:9)    
21:40 Damir Manestar D. Manestar Sanjin Strukić S. Strukić 1:3 (11:9)  (3:11)  (6:11)  (7:11)    
22:00 Filip Horvat F. Horvat Ivan Cvrtila I. Cvrtila 1:3 (7:11)  (11:7)  (5:11)  (15:17)    
22:20 Antun Udovičić A. Udovičić Sanjin Strukić S. Strukić 2:3 (9:11)  (9:11)  (11:8)  (11:8)  (8:11)    
22:40 Damir Manestar D. Manestar Ratimir Matana R. Matana 3:1 (13:11)  (11:6)  (2:11)  (11:8)    
23:00 Filip Horvat F. Horvat Sanjin Strukić S. Strukić 1:3 (11:3)  (5:11)  (9:11)  (9:11)    
23:20 Antun Udovičić A. Udovičić Ratimir Matana R. Matana 3:0 (11:7)  (11:4)  (11:3)    
23:40 Damir Manestar D. Manestar Ivan Cvrtila I. Cvrtila 2:3 (4:11)  (6:11)  (12:10)  (11:5)  (7:11)    

3. kolo (Srijeda 24.08.2022)

19:00 Ivan Vuković I. Vuković Marko Krivski M. Krivski 1:3 (5:11)  (7:11)  (16:14)  (1:11)    
19:20 Vladimir Grgesina V. Grgesina Vitomir Hopp V. Hopp 0:3 (0:11)  (0:11)  (0:11)    
19:40 Ivan Nikolić I. Nikolić Ante Jakić A. Jakić 0:3 (2:11)  (2:11)  (1:11)    
20:00 Vladimir Grgesina V. Grgesina Igor Hamin I. Hamin 0:3 (5:11)  (6:11)  (5:11)    
20:20 Ivan Vuković I. Vuković Vitomir Hopp V. Hopp 1:3 (1:11)  (5:11)  (11:6)  (9:11)    
21:00 Vladimir Grgesina V. Grgesina Ante Jakić A. Jakić 0:3 (5:11)  (3:11)  (1:11)    
21:20 Ivan Nikolić I. Nikolić Marko Krivski M. Krivski 0:3 (8:11)  (10:12)  (3:11)    
21:40 Vitomir Hopp V. Hopp Igor Hamin I. Hamin 0:3 (0:11)  (0:11)  (0:11)    
22:00 Ivan Vuković I. Vuković Ante Jakić A. Jakić 0:3 (3:11)  (3:11)  (3:11)    
22:20 Vladimir Grgesina V. Grgesina Marko Krivski M. Krivski 0:3 (7:11)  (6:11)  (4:11)    
22:40 Ante Jakić A. Jakić Igor Hamin I. Hamin 3:0 (11:9)  (11:2)  (11:3)    
23:00 Ivan Nikolić I. Nikolić Vitomir Hopp V. Hopp 3:0 (11:0)  (11:0)  (11:0)    
23:20 Marko Krivski M. Krivski Igor Hamin I. Hamin 3:0 (11:9)  (11:7)  (11:7)    

4. kolo (Subota 27.08.2022)

19:00 Ante Jakić A. Jakić Vedran Nadu V. Nadu 3:0 (11:4)  (11:3)  (11:2)    
19:20 Marko Krivski M. Krivski Vitomir Hopp V. Hopp 3:1 (11:7)  (8:11)  (11:3)  (11:4)    
19:40 Filip Horvat F. Horvat Antun Udovičić A. Udovičić 0:3 (9:11)  (9:11)  (10:12)    
20:00 Igor Hamin I. Hamin Vedran Nadu V. Nadu 3:0 (11:7)  (11:6)  (11:7)    
20:20 Ratimir Matana R. Matana Ivan Cvrtila I. Cvrtila 1:3 (15:13)  (13:15)  (5:11)  (7:11)    
20:40 Marko Krivski M. Krivski Ante Jakić A. Jakić 0:3 (11:13)  (4:11)  (4:11)    
21:00 Žarko Perišić Ž. Perišić Vedran Nadu V. Nadu 3:2 (11:6)  (8:11)  (11:9)  (7:11)  (11:7)    
21:20 Filip Horvat F. Horvat Damir Manestar D. Manestar 2:3 (4:11)  (11:8)  (11:7)  (6:11)  (7:11)    
21:40 Marko Krivski M. Krivski Vedran Nadu V. Nadu 3:0 (11:2)  (11:1)  (11:3)    
22:00 Ratimir Matana R. Matana Sanjin Strukić S. Strukić 1:3 (11:5)  (6:11)  (7:11)  (8:11)    
22:20 Vitomir Hopp V. Hopp Ante Jakić A. Jakić 0:3 (7:11)  (2:11)  (3:11)    
22:40 Žarko Perišić Ž. Perišić Igor Hamin I. Hamin 0:3 (0:11)  (0:11)  (0:11)    
23:00 Antun Udovičić A. Udovičić Damir Manestar D. Manestar 3:0 (11:5)  (16:14)  (11:7)    
23:20 Ivan Cvrtila I. Cvrtila Sanjin Strukić S. Strukić 1:3 (8:11)  (11:9)  (6:11)  (5:11)    
23:40 Vitomir Hopp V. Hopp Vedran Nadu V. Nadu 3:1 (11:6)  (11:8)  (8:11)  (11:4)    

5. kolo (Ponedjeljak 29.08.2022)

19:00 Darko Masnjak D. Masnjak Kristian Horvath K. Horvath 0:3 (1:11)  (8:11)  (6:11)    
19:20 Ivan Vuković I. Vuković Vladimir Grgesina V. Grgesina 2:3 (10:12)  (11:7)  (13:15)  (11:8)  (5:11)    
19:40 Darko Masnjak D. Masnjak Igor Hamin I. Hamin 1:3 (8:11)  (11:8)  (7:11)  (6:11)    
20:00 Ivan Vuković I. Vuković Ivan Nikolić I. Nikolić 3:0 (11:3)  (11:8)  (11:6)    
20:20 Kristian Horvath K. Horvath Igor Hamin I. Hamin 3:0 (11:8)  (15:13)  (11:8)    
20:40 Darko Masnjak D. Masnjak Ivan Kozak I. Kozak 3:2 (13:11)  (11:13)  (12:10)  (8:11)  (11:8)    
21:00 Filip Klafurić F. Klafurić Igor Hamin I. Hamin 3:2 (8:11)  (9:11)  (13:11)  (11:5)  (11:6)    
21:20 Marko Vračan M. Vračan Željko Oslaković Ž. Oslaković 3:0 (11:7)  (11:4)  (11:5)    
21:40 Kristian Horvath K. Horvath Ivan Kozak I. Kozak 3:1 (11:5)  (7:11)  (11:9)  (11:8)    
22:00 Vladimir Grgesina V. Grgesina Ivan Nikolić I. Nikolić 3:1 (8:11)  (11:9)  (11:7)  (11:4)    
22:20 Željko Oslaković Ž. Oslaković Igor Hamin I. Hamin 0:3 (5:11)  (12:14)  (9:11)    
22:40 Marko Vračan M. Vračan Filip Klafurić F. Klafurić 3:1 (11:5)  (13:11)  (10:12)  (11:5)    
23:00 Ivan Kozak I. Kozak Igor Hamin I. Hamin 1:3 (12:14)  (15:13)  (9:11)  (4:11)    
23:20 Filip Klafurić F. Klafurić Željko Oslaković Ž. Oslaković 3:2 (6:11)  (11:8)  (15:17)  (11:8)  (11:9)    

6. kolo (Utorak 30.08.2022)

21:00 Marko Krivski M. Krivski Ratimir Matana R. Matana 3:0 (11:7)  (11:5)  (11:4)    
21:20 Vitomir Hopp V. Hopp Ivan Cvrtila I. Cvrtila 3:2 (11:9)  (11:8)  (9:11)  (13:15)  (11:9)    
21:40 Ante Jakić A. Jakić Sanjin Strukić S. Strukić 3:0 (11:4)  (11:2)  (11:4)    
22:00 Marko Krivski M. Krivski Ivan Cvrtila I. Cvrtila 3:0 (11:7)  (11:8)  (11:3)    
22:20 Vitomir Hopp V. Hopp Sanjin Strukić S. Strukić 3:0 (11:5)  (11:3)  (11:5)    
22:40 Ante Jakić A. Jakić Ratimir Matana R. Matana 3:0 (11:6)  (11:6)  (11:8)    
23:00 Marko Krivski M. Krivski Sanjin Strukić S. Strukić 3:0 (11:5)  (11:7)  (11:8)    
23:20 Vitomir Hopp V. Hopp Ratimir Matana R. Matana 3:1 (5:11)  (11:3)  (11:8)  (12:10)    
23:40 Ante Jakić A. Jakić Ivan Cvrtila I. Cvrtila 3:0 (11:4)  (11:4)  (11:4)    

7. kolo (Srijeda 31.08.2022)

19:00 Damir Manestar D. Manestar Vedran Nadu V. Nadu 3:0 (11:7)  (11:7)  (11:7)    
19:20 Ivan Vuković I. Vuković Filip Horvat F. Horvat 0:3 (0:11)  (0:11)  (0:11)    
19:40 Vladimir Grgesina V. Grgesina Antun Udovičić A. Udovičić 0:3 (0:11)  (0:11)  (0:11)    
20:00 Ivan Vuković I. Vuković Vedran Nadu V. Nadu 3:2 (11:8)  (11:3)  (5:11)  (8:11)  (11:5)    
20:20 Ivan Nikolić I. Nikolić Damir Manestar D. Manestar 1:3 (7:11)  (7:11)  (11:8)  (9:11)    
20:40 Ivan Vuković I. Vuković Antun Udovičić A. Udovičić 3:1 (11:4)  (3:11)  (11:7)  (11:4)    
21:00 Ivan Nikolić I. Nikolić Vedran Nadu V. Nadu 2:3 (11:9)  (10:12)  (11:9)  (1:11)  (5:11)    
21:20 Vladimir Grgesina V. Grgesina Damir Manestar D. Manestar 3:1 (11:8)  (11:7)  (8:11)  (11:9)    
21:40 Ivan Nikolić I. Nikolić Filip Horvat F. Horvat 1:3 (11:7)  (7:11)  (5:11)  (9:11)    
22:00 Vladimir Grgesina V. Grgesina Vedran Nadu V. Nadu 3:2 (11:7)  (11:3)  (9:11)  (6:11)  (11:6)    
22:20 Ivan Vuković I. Vuković Damir Manestar D. Manestar 3:2 (7:11)  (14:12)  (11:1)  (7:11)  (11:2)    
22:40 Vladimir Grgesina V. Grgesina Filip Horvat F. Horvat 3:0 (11:8)  (11:4)  (11:8)    
23:00 Ivan Nikolić I. Nikolić Antun Udovičić A. Udovičić 1:3 (0:11)  (6:11)  (12:10)  (7:11)    

8. kolo (Subota 03.09.2022)

19:00 Ante Jakić A. Jakić Žarko Perišić Ž. Perišić 3:0 (11:0)  (11:0)  (11:0)    
19:20 Marko Krivski M. Krivski Filip Horvat F. Horvat 3:0 (11:4)  (11:3)  (11:5)    
19:40 Vitomir Hopp V. Hopp Antun Udovičić A. Udovičić 3:1 (14:12)  (11:9)  (8:11)  (11:7)    
20:00 Marko Krivski M. Krivski Žarko Perišić Ž. Perišić 3:0 (11:4)  (11:7)  (11:9)    
20:20 Ante Jakić A. Jakić Damir Manestar D. Manestar 3:0 (11:1)  (11:4)  (11:6)    
20:40 Vitomir Hopp V. Hopp Žarko Perišić Ž. Perišić 3:0 (11:0)  (11:0)  (11:0)    
21:00 Marko Krivski M. Krivski Antun Udovičić A. Udovičić 3:0 (11:6)  (11:7)  (11:7)    
21:20 Filip Horvat F. Horvat Žarko Perišić Ž. Perišić 3:0 (11:0)  (11:0)  (11:0)    
21:40 Vitomir Hopp V. Hopp Damir Manestar D. Manestar 3:0 (11:5)  (11:6)  (12:10)    
22:00 Ante Jakić A. Jakić Filip Horvat F. Horvat 3:0 (11:5)  (11:3)  (11:8)    
22:20 Antun Udovičić A. Udovičić Žarko Perišić Ž. Perišić 3:0 (11:3)  (11:8)  (11:5)    
22:40 Marko Krivski M. Krivski Damir Manestar D. Manestar 3:0 (11:6)  (15:13)  (11:7)    
23:00 Vitomir Hopp V. Hopp Filip Horvat F. Horvat 0:3 (0:11)  (0:11)  (0:11)    
23:20 Ante Jakić A. Jakić Antun Udovičić A. Udovičić 3:0 (11:0)  (11:0)  (11:0)    
23:40 Damir Manestar D. Manestar Žarko Perišić Ž. Perišić 3:1 (11:4)  (11:8)  (6:11)  (11:2)    

9. kolo (Ponedjeljak 05.09.2022)

19:00 Damir Manestar D. Manestar Igor Hamin I. Hamin 0:3 (6:11)  (7:11)  (9:11)    
19:20 Marko Vračan M. Vračan Filip Horvat F. Horvat 3:0 (11:8)  (11:2)  (11:9)    
19:40 Filip Klafurić F. Klafurić Antun Udovičić A. Udovičić 3:1 (12:10)  (11:13)  (11:5)  (13:11)    
20:00 Filip Horvat F. Horvat Igor Hamin I. Hamin 0:3 (4:11)  (5:11)  (6:11)    
20:20 Željko Oslaković Ž. Oslaković Damir Manestar D. Manestar 1:3 (11:4)  (8:11)  (9:11)  (8:11)    
20:40 Marko Vračan M. Vračan Antun Udovičić A. Udovičić 3:1 (11:3)  (15:13)  (5:11)  (11:6)    
21:00 Filip Klafurić F. Klafurić Damir Manestar D. Manestar 3:2 (5:11)  (11:9)  (10:12)  (11:4)  (11:8)    
21:20 Željko Oslaković Ž. Oslaković Filip Horvat F. Horvat 0:3 (0:11)  (0:11)  (0:11)    
21:40 Antun Udovičić A. Udovičić Igor Hamin I. Hamin 0:3 (6:11)  (5:11)  (6:11)    
22:00 Marko Vračan M. Vračan Damir Manestar D. Manestar 3:1 (12:10)  (11:4)  (7:11)  (11:8)    
22:20 Filip Klafurić F. Klafurić Filip Horvat F. Horvat 3:1 (12:10)  (13:11)  (8:11)  (11:6)    
22:40 Željko Oslaković Ž. Oslaković Antun Udovičić A. Udovičić 3:1 (7:11)  (11:7)  (11:9)  (14:12)    
23:00 Marko Vračan M. Vračan Igor Hamin I. Hamin 3:0 (11:6)  (11:6)  (11:7)    

10. kolo (Utorak 06.09.2022)

21:00 Darko Masnjak D. Masnjak Marko Krivski M. Krivski 0:3 (8:11)  (8:11)  (3:11)    
21:20 Kristian Horvath K. Horvath Vitomir Hopp V. Hopp 3:0 (11:0)  (11:0)  (11:0)    
21:40 Ivan Kozak I. Kozak Ante Jakić A. Jakić 2:3 (11:9)  (3:11)  (6:11)  (11:9)  (7:11)    
22:00 Darko Masnjak D. Masnjak Vitomir Hopp V. Hopp 0:3 (3:11)  (10:12)  (7:11)    
22:20 Kristian Horvath K. Horvath Ante Jakić A. Jakić 0:3 (0:11)  (0:11)  (0:11)    
22:40 Ivan Kozak I. Kozak Marko Krivski M. Krivski 3:1 (11:8)  (4:11)  (11:8)  (11:7)    
23:00 Darko Masnjak D. Masnjak Ante Jakić A. Jakić 0:3 (6:11)  (6:11)  (2:11)    
23:20 Kristian Horvath K. Horvath Marko Krivski M. Krivski 0:3 (6:11)  (8:11)  (5:11)    
23:40 Ivan Kozak I. Kozak Vitomir Hopp V. Hopp 0:3 (11:13)  (7:11)  (6:11)    

11. kolo (Srijeda 07.09.2022)

19:00 Sanjin Strukić S. Strukić Igor Hamin I. Hamin 3:1 (11:7)  (11:9)  (5:11)  (11:9)    
19:20 Ivan Vuković I. Vuković Ratimir Matana R. Matana 0:3 (9:11)  (4:11)  (4:11)    
19:40 Vladimir Grgesina V. Grgesina Ivan Cvrtila I. Cvrtila 0:3 (7:11)  (9:11)  (0:11)    
20:00 Ratimir Matana R. Matana Igor Hamin I. Hamin 0:3 (8:11)  (7:11)  (9:11)    
20:20 Ivan Nikolić I. Nikolić Sanjin Strukić S. Strukić 0:3 (5:11)  (8:11)  (10:12)    
20:40 Ivan Vuković I. Vuković Ivan Cvrtila I. Cvrtila 2:3 (7:11)  (11:8)  (14:12)  (5:11)  (3:11)    
21:00 Ivan Nikolić I. Nikolić Igor Hamin I. Hamin 0:3 (2:11)  (3:11)  (6:11)    
21:20 Vladimir Grgesina V. Grgesina Sanjin Strukić S. Strukić 0:3 (8:11)  (9:11)  (8:11)    
21:40 Ivan Nikolić I. Nikolić Ratimir Matana R. Matana 2:3 (11:9)  (9:11)  (8:11)  (11:7)  (6:11)    
22:00 Ivan Cvrtila I. Cvrtila Igor Hamin I. Hamin 1:3 (7:11)  (5:11)  (11:8)  (8:11)    
22:20 Ivan Vuković I. Vuković Sanjin Strukić S. Strukić 2:3 (6:11)  (11:5)  (11:6)  (6:11)  (8:11)    
22:40 Vladimir Grgesina V. Grgesina Ratimir Matana R. Matana 3:1 (11:9)  (5:11)  (11:3)  (11:7)    
23:00 Ivan Nikolić I. Nikolić Ivan Cvrtila I. Cvrtila 2:3 (5:11)  (6:11)  (11:9)  (11:8)  (4:11)    
23:20 Ivan Vuković I. Vuković Igor Hamin I. Hamin 0:3 (7:11)  (6:11)  (7:11)    

12. kolo (Subota 10.09.2022)

19:00 Darko Masnjak D. Masnjak Filip Horvat F. Horvat 3:0 (11:5)  (11:4)  (11:5)    
19:20 Kristian Horvath K. Horvath Antun Udovičić A. Udovičić 1:3 (8:11)  (9:11)  (11:6)  (6:11)    
19:40 Ivan Kozak I. Kozak Damir Manestar D. Manestar 2:3 (8:11)  (11:7)  (8:11)  (11:6)  (13:15)    
20:00 Filip Horvat F. Horvat Vedran Nadu V. Nadu 3:1 (11:8)  (12:10)  (5:11)  (11:7)    
20:20 Darko Masnjak D. Masnjak Antun Udovičić A. Udovičić 1:3 (11:9)  (6:11)  (8:11)  (7:11)    
20:40 Kristian Horvath K. Horvath Damir Manestar D. Manestar 3:0 (11:8)  (11:7)  (11:6)    
21:00 Antun Udovičić A. Udovičić Vedran Nadu V. Nadu 3:1 (11:3)  (8:11)  (11:9)  (11:5)    
21:20 Ivan Kozak I. Kozak Filip Horvat F. Horvat 3:2 (11:3)  (3:11)  (11:7)  (8:11)  (11:5)    
21:40 Darko Masnjak D. Masnjak Damir Manestar D. Manestar 2:3 (4:11)  (11:7)  (6:11)  (11:7)  (9:11)    
22:00 Ivan Kozak I. Kozak Vedran Nadu V. Nadu 0:3 (5:11)  (7:11)  (10:12)    
22:20 Kristian Horvath K. Horvath Filip Horvat F. Horvat 3:0 (11:9)  (11:8)  (11:6)    
22:40 Ivan Kozak I. Kozak Antun Udovičić A. Udovičić 0:3 (12:14)  (12:14)  (12:14)    
23:00 Kristian Horvath K. Horvath Vedran Nadu V. Nadu 3:0 (11:7)  (11:8)  (11:3)    

13. kolo (Ponedjeljak 12.09.2022)

19:00 Filip Klafurić F. Klafurić Vladimir Grgesina V. Grgesina 0:3 (10:12)  (7:11)  (6:11)    
19:20 Marko Vračan M. Vračan Žarko Perišić Ž. Perišić 3:1 (14:12)  (11:5)  (13:15)  (11:4)    
19:40 Željko Oslaković Ž. Oslaković Ivan Nikolić I. Nikolić 3:0 (11:6)  (11:3)  (11:8)    
20:00 Filip Klafurić F. Klafurić Žarko Perišić Ž. Perišić 3:0 (11:0)  (11:0)  (11:0)    
20:20 Marko Vračan M. Vračan Ivan Vuković I. Vuković 3:1 (11:6)  (11:5)  (13:15)  (11:5)    
20:40 Filip Klafurić F. Klafurić Ivan Nikolić I. Nikolić 3:0 (11:5)  (11:6)  (11:6)    
21:00 Marko Vračan M. Vračan Vladimir Grgesina V. Grgesina 3:0 (11:0)  (11:0)  (11:0)    
21:20 Željko Oslaković Ž. Oslaković Ivan Vuković I. Vuković 3:2 (3:11)  (11:5)  (9:11)  (11:6)  (11:2)    
21:40 Vladimir Grgesina V. Grgesina Žarko Perišić Ž. Perišić 3:0 (11:2)  (11:7)  (11:7)    
22:00 Marko Vračan M. Vračan Ivan Nikolić I. Nikolić 3:0 (11:8)  (11:2)  (11:5)    
22:20 Filip Klafurić F. Klafurić Ivan Vuković I. Vuković 1:3 (11:9)  (5:11)  (9:11)  (7:11)    
22:40 Ivan Nikolić I. Nikolić Žarko Perišić Ž. Perišić 3:2 (11:8)  (8:11)  (8:11)  (11:8)  (11:5)    
23:00 Željko Oslaković Ž. Oslaković Vladimir Grgesina V. Grgesina 2:3 (9:11)  (11:4)  (4:11)  (11:3)  (5:11)    

14. kolo (Utorak 13.09.2022)

21:00 Marko Vračan M. Vračan Marko Krivski M. Krivski 3:1 (11:2)  (11:8)  (1:11)  (12:10)    
21:20 Filip Klafurić F. Klafurić Vitomir Hopp V. Hopp 3:0 (11:0)  (11:0)  (11:0)    
21:40 Željko Oslaković Ž. Oslaković Ante Jakić A. Jakić 0:3 (0:11)  (0:11)  (0:11)    
22:00 Marko Vračan M. Vračan Vitomir Hopp V. Hopp 3:1 (14:12)  (11:7)  (8:11)  (11:4)    
22:20 Filip Klafurić F. Klafurić Ante Jakić A. Jakić 0:3 (8:11)  (9:11)  (8:11)    
22:40 Željko Oslaković Ž. Oslaković Marko Krivski M. Krivski 0:3 (0:11)  (0:11)  (0:11)    
23:00 Marko Vračan M. Vračan Ante Jakić A. Jakić 0:3 (12:14)  (8:11)  (11:13)    
23:20 Filip Klafurić F. Klafurić Marko Krivski M. Krivski 1:3 (3:11)  (4:11)  (11:7)  (9:11)    
23:40 Željko Oslaković Ž. Oslaković Vitomir Hopp V. Hopp 3:1 (10:12)  (12:10)  (11:8)  (11:9)    

15. kolo (Srijeda 14.09.2022)

19:00 Darko Masnjak D. Masnjak Ivan Vuković I. Vuković 1:3 (9:11)  (11:9)  (9:11)  (8:11)    
19:20 Kristian Horvath K. Horvath Vladimir Grgesina V. Grgesina 3:0 (11:5)  (11:7)  (11:8)    
19:40 Ivan Vuković I. Vuković Žarko Perišić Ž. Perišić 3:0 (11:0)  (11:0)  (11:0)    
20:00 Ivan Kozak I. Kozak Ivan Nikolić I. Nikolić 3:0 (11:9)  (11:8)  (11:7)    
20:20 Darko Masnjak D. Masnjak Vladimir Grgesina V. Grgesina 1:3 (4:11)  (13:15)  (13:11)  (7:11)    
20:40 Ivan Kozak I. Kozak Žarko Perišić Ž. Perišić 3:1 (11:5)  (11:7)  (8:11)  (11:3)    
21:00 Kristian Horvath K. Horvath Ivan Nikolić I. Nikolić 3:0 (11:9)  (11:9)  (11:7)    
21:20 Ivan Kozak I. Kozak Ivan Vuković I. Vuković 0:3 (8:11)  (13:15)  (11:13)    
21:40 Kristian Horvath K. Horvath Žarko Perišić Ž. Perišić 3:0 (11:5)  (11:7)  (11:9)    
22:00 Darko Masnjak D. Masnjak Ivan Nikolić I. Nikolić 3:0 (11:2)  (11:5)  (11:9)    
22:20 Kristian Horvath K. Horvath Ivan Vuković I. Vuković 3:0 (11:0)  (11:0)  (11:0)    
22:40 Ivan Kozak I. Kozak Vladimir Grgesina V. Grgesina 1:3 (9:11)  (11:8)  (6:11)  (9:11)    
23:00 Darko Masnjak D. Masnjak Žarko Perišić Ž. Perišić 3:0 (11:5)  (11:9)  (11:6)    

16. kolo (Subota 17.09.2022)

19:00 Marko Vračan M. Vračan Ratimir Matana R. Matana 3:0 (15:13)  (11:6)  (11:7)    
19:20 Filip Klafurić F. Klafurić Ivan Cvrtila I. Cvrtila 1:3 (11:8)  (10:12)  (9:11)  (2:11)    
19:40 Ratimir Matana R. Matana Žarko Perišić Ž. Perišić 3:2 (11:6)  (11:9)  (8:11)  (8:11)  (11:4)    
20:00 Željko Oslaković Ž. Oslaković Sanjin Strukić S. Strukić 2:3 (11:6)  (8:11)  (12:10)  (9:11)  (5:11)    
20:20 Marko Vračan M. Vračan Ivan Cvrtila I. Cvrtila 3:1 (12:10)  (11:5)  (8:11)  (11:2)    
20:40 Željko Oslaković Ž. Oslaković Žarko Perišić Ž. Perišić 3:0 (11:5)  (11:7)  (11:6)    
21:00 Filip Klafurić F. Klafurić Sanjin Strukić S. Strukić 3:2 (5:11)  (11:9)  (10:12)  (11:7)  (11:8)    
21:20 Ivan Cvrtila I. Cvrtila Žarko Perišić Ž. Perišić 3:0 (11:7)  (11:2)  (11:1)    
21:40 Željko Oslaković Ž. Oslaković Ratimir Matana R. Matana 3:1 (11:7)  (11:3)  (8:11)  (12:10)    
22:00 Marko Vračan M. Vračan Sanjin Strukić S. Strukić 3:0 (11:7)  (11:7)  (11:7)    
22:20 Filip Klafurić F. Klafurić Ratimir Matana R. Matana 3:0 (11:9)  (11:6)  (11:8)    
22:40 Sanjin Strukić S. Strukić Žarko Perišić Ž. Perišić 3:1 (11:5)  (8:11)  (11:9)  (11:4)    
23:00 Željko Oslaković Ž. Oslaković Ivan Cvrtila I. Cvrtila 3:2 (11:8)  (6:11)  (8:11)  (11:9)  (11:6)    

17. kolo (Subota 24.09.2022)

19:00 Darko Masnjak D. Masnjak Ratimir Matana R. Matana 3:0 (11:9)  (11:9)  (11:2)    
19:20 Kristian Horvath K. Horvath Ivan Cvrtila I. Cvrtila 3:2 (8:11)  (11:8)  (9:11)  (11:7)  (11:6)    
19:40 Ratimir Matana R. Matana Vedran Nadu V. Nadu 2:3 (12:14)  (11:9)  (8:11)  (11:9)  (6:11)    
20:00 Ivan Kozak I. Kozak Sanjin Strukić S. Strukić 0:3 (9:11)  (11:13)  (7:11)    
20:20 Darko Masnjak D. Masnjak Ivan Cvrtila I. Cvrtila 1:3 (8:11)  (6:11)  (13:11)  (8:11)    
20:40 Kristian Horvath K. Horvath Sanjin Strukić S. Strukić 3:1 (11:9)  (7:11)  (12:10)  (11:4)    
21:00 Ivan Cvrtila I. Cvrtila Vedran Nadu V. Nadu 3:2 (12:10)  (8:11)  (9:11)  (12:10)  (11:7)    
21:20 Ivan Kozak I. Kozak Ratimir Matana R. Matana 0:3 (9:11)  (3:11)  (4:11)    
21:40 Darko Masnjak D. Masnjak Sanjin Strukić S. Strukić 1:3 (7:11)  (11:6)  (9:11)  (7:11)    
22:00 Kristian Horvath K. Horvath Ratimir Matana R. Matana 3:0 (11:8)  (11:7)  (11:5)    
22:20 Ivan Kozak I. Kozak Ivan Cvrtila I. Cvrtila 1:3 (11:9)  (5:11)  (9:11)  (9:11)    
22:40 Sanjin Strukić S. Strukić Vedran Nadu V. Nadu 2:3 (4:11)  (11:7)  (11:4)  (8:11)  (8:11)    

Kalendar turnira